Hakkımızda

İsmet KOTAN tarafından “Kotan Yapı Dekorasyon” adı ile 1985 yılında İstanbul / Kadıköy’de kurulmuş olan firmamız, 30 yılı aşkın bir süredir Ev Dekorasyon & Yapı-Mimarlık alanında faaliyet göstermektedir.

2015 yılı itibariyle Eymen Mimarlık olarak Soğanlık / Kartal’da açmış olduğumuz Showroom mağazamız ile siz değerli müşterilerimize daha yakın olmanın ve profesyonel hizmet sunmanın gururunu yaşadık, şimdi ise Gayrettepe / Beşiktaş’ta hizmetinizdeyiz. Ev dekorasyonu denince ilk akla gelen; Banyo & Mutfak Dolabı, Ankastre, Amerikan & Masif Kapı Modelleri, Ray dolap, Ahşap Tezgah, Batarya & Duş Ünitesi, Banyo & Mutfak Seramikleri gibi ürünlerin satışının yanı sıra A’dan Z’ye komple ev dekorasyon hizmetimiz ile sizi yormadan, kalifiye işçilik ve kaliteli malzeme kullanarak anahtar teslim çalışıyoruz.

Mağazamızda bulunan geniş çeşitliliğe sahip teşhir ürünlerimizin yanı sıra 3D modelleme hizmetimiz ile hayalinizdeki tasarımı projelendiriyor ve gerçeğe en yakın şekilde size

Tadilat ve ev dekorasyonu ile ilgili tüm sorularınız ve talepleriniz için alanında uzman ve tecrübeli satış danışmanlarımız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır. Bize e-posta ve telefon yoluyla ulaşabilir, web sitemizi veya mağazamızı ziyaret ederek ürünlerimizi görüntüleyebilirsiniz.